Hakkımızda

TANSEL, Türkiye ve Orta Doğu'da geniş bir yelpazede hukuki hizmetler veren butik bir hukuk bürosudur.

Av. C. Çağhan Tansel tarafından kurulan TANSEL'i Türkiye'deki hukuki hizmetler sektöründe farklı kılan özellik, Av. C. Çağhan Tansel'in kurumsal şirketlere danışmanlık yaptıktan sonra hem regüle hem de tüketici odaklı B2B ve B2C sektörlerde iç hukuk yöneticisi olarak edindiği yoğun tecrübeleri sayesinde iş bakış açısı ile hukuki danışmanlık yeteneklerini aynı potada eritebilmesidir.

Ana çalışma alanları Teknoloji, Hızlı Tüketim Ürünleri ve Sağlık sektörleri olsa da TANSEL çeşitli sektörlerden kurumsal kuruluşlara ve bireylere hukuki hizmetler sağlamaktadır.

TANSEL, müvekkillerine verdiği hizmetleri sürekli iyileştirme amacıyla, müvekkillerinin hedeflerine uygun hızda ve kusursuz hizmet anlayışını daima korumaktadır.

Uzmanlık Alanlarımız

TANSEL, başta aşağıdaki uzmanlık alanları olmak üzere, geniş bir yelpazede hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir:

Teknoloji

Teknolojinin hızlı gelişimi yeni fikir ve modellerinin ortaya çıkışını da gittikçe hızlandırmaktadır. TANSEL, müvekkilleri için her zaman çığır açan yeni fikirler ile mevcut regülasyonların gerçeklerini birlikte gözetir. Ana çalışma alanları dijitalleşme, blok zincir uygulamaları, kripto paralar, yapay zeka ve nesnelerin internetidir.

Pazarlama ve Reklam Hukuku

TANSEL, reklam, slogan ve ürün iddialarının yaratılmasından Reklam Kurulu ve Reklam Özdenetim Kurulu nezdinde temsil edilmeye kadar her türlü reklam ve pazarlama uygulamaları ile reklamlara dair ihtilaflar hakkında tüm hukuki konularda hizmet vermektedir.

Şirketler Hukuku

TANSEL, birleşme ve devralmalar, distribütör yönetimi, pazara giriş - satış & dağıtım stratejileri, sözleşmeler, kurumsal yönetim ve kurumsal yapılandırma gibi şirketler hukukunun tüm alanlarında hukuki danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Rekabet Hukuku

Rekabet hukuku, müvekkillerin bulunduğu sektör dinamikleri ile kendi iş süreçlerinin ürün kategorilerine özel bilgi ile yorumlanmasının en önemli olduğu alandır. TANSEL bunu her zaman gözeterek sözleşmeler, iş süreçleri ve rekabet soruşturmaları için danışmanlık yapmaktadır.

İş Hukuku

TANSEL arabuluculuk, iş davaları, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde müvekkillerin temsil edilmesi ve kurum içi soruşturmalar gibi tüm iş hukuku ve uyum konularında kurumlara ve bireylere her türlü hukuki hizmeti sağlamaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması

TANSEL müvekkilleri için durum analizlerinin yapılarak uyum planlarının oluşturulması, politika ve prosedürlerin oluşturulması ve Kişisel Verileri Koruma Kurumu nezdinde müvekkillerin temsili de dahil olmak üzere tüm hukuki hizmetleri sunmaktadır.

Resmi Kurumlar İle İlişkiler

TANSEL kurumsal yönetim birikiminin gücüyle, hükümet ve resmi kurumlar ile proaktif ve reaktif her türlü iletişimde doğru hukuki argümanların, doğru gündemlerin ve doğru yaklaşımın oluşturulmasını sağlamaktadır.

Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözümü

TANSEL, uyuşmazlıklarda en uygun zaman, maliyet ve fırsat birleşimine ulaşmayı amaç edinerek arabuluculuk görüşmelerinde ve tüm dava aşamalarında arabuluculuk ve dava avukatlığı hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

Herhangi bir soru, ya da sorun için lütfen telefon ya da e-posta adreslerimizden bize ulaşmaktan çekinmeyin.

pin_drop

Beybi Giz Plaza Meydan Sok. No: 1/99 Maslak Istanbul / Turkey

phone

+90 212 335 27 41

mail_outline

info@tansel.av.tr